Huawei yeni akıllı termosunu tanıttı!

Çinli teknoloji devi Huawei, Thermos ile iş birliği yaparak Çin’de Smart Selection markası altında akıllı bir termos fincanı piyasaya sürdü. Bu ürün, Huawei Smart Selection Thermos Smart Insulated Cup Pro adını taşıyor ve sıcaklık gösteren dokunmatik hassasiyetli bir OLED ekrana sahip.

Huawei Smart Selection Thermos Smart Insulated Cup Pro, içeriğinin sıcaklığını altı saate kadar koruyabilen yeni bir akıllı termos fincanıdır. Hem sıcak hem de soğuk izolasyon sağlayan bu premium akıllı teknoloji sayesinde kullanıcılara sağlıklı içme suyu sunuyor. Huawei, yeni termos fincanının kullanıcılara yeni bir akıllı içme deneyimi getirdiğini belirtiyor. Akıllı termos fincanı, çok çeşitli içme durumları için tasarlanmış ve tüm mevsimlerde kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiş.

Huawei yeni akıllı termosunu tanıttı!

Huawei Smart Selection Thermos Smart Insulated Cup Pro, Hongmeng Zhilian teknolojisini destekliyor ve bir Huawei telefonun yanına getirildiğinde NFC aracılığıyla tanınabiliyor. Kullanıcılar, Huawei Akıllı Yaşam uygulamasını kullanarak günlük/haftalık/aylık içme suyu raporunu kontrol edebilirler. Bu, kullanıcıların her döngüdeki su tüketim uyumunu tam anlamıyla kavramalarını ve ayarlamalar yapmalarını sağlar.

Cihazın kapağında bulunan OLED ekran, dokunulduğunda suyun sıcaklığını gösteriyor. Termos fincanın içindeki buz, soğuk, ılık ve sıcak su sıcaklık durumlarını göstermek için dört renkli gösterge ışığı bulunuyor. Huawei Smart Selection Thermos Smart Insulated Cup Pro, 369 yuan (~51$) fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Şu an için akıllı termos fincanın global pazarda satışa sunulup sunulmayacağına dair bir bilgi bulunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x