BBC’de Görev Almış! Ünlü Zoolog 18 Ayda 42 Köpeği İstismar Edip 39’unu Öldürdüğünü İtiraf Etti

51 yaşındaki BBC ve National Geographic yapımlarında çalışmış önde gelen bir zoolog olan Adam Britton’ın hem kendi hem komşularının köpeklerine cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/news/arti…

Charles Darwin Üniversitesi’nde akademisyenlik yapmış olan 51 yaşındaki İngiliz zoolog ve timsah uzmanı Adam Britton’ın onlarca hayvana cinsel istismarda bulunduğu ve işkence ettiği ortaya çıktı.

BBC ve National Geographic yapımlarında çalışmış önde gelen bir zoolog olan Britton’ın birçok köpeğe işkence ettiği ve işkence sırasında kendisini kameraya aldığı iddia edildi ve kendisi de bu iddiaları doğruladı.

Savcı Marty Aust suçlamalarla ilgili kabul edilen gerçekleri okumadan önce, başyargıç Michael Grant güvenlik personellerini ve medyayı salonu terk etmeleri konusunda uyardı.

‘Bunları duymak sizleri sinir şokuna sokabilir. Dilerseniz salonu terk edebilirsiniz.’

Savcı Aust, “Suçlunun hayvanlara ve özellikle de köpeklere karşı sadistçe bir cinsel ilgisi var” dedi.

Britton, kendi köpeklerine işkence etmenin yanı sıra, seyahate çıkan komşularının köpeklerine de bakmak istediğini dile getirerek onlarla ciddi pazarlıklar yapmış.

Bahsi geçen köpeklerle cinsel ilişkiye giren Britton, o anları kayda alarak takma ismiyle giriş yaptığı bir platforma yüklemiş.

Bu hesapta evcil hayvanları nasıl edindiğini, onları nasıl istismar ettiğini ve cesetlerinden nasıl kurtulduğunu anlattığı 114 başlık bulunuyordu.

Britton bir yazısında “Hayvan sahipleri sevgili köpekleri için iyi bir ‘sonsuza kadar yuva’ arıyo. Eski köpeğiniz geçen yıl kanserden öldükten sonra onlara yeni bir aile üyesi istediğinizi söylemek neredeyse hiç başarısız olmuyor.” yazmıştı.

Bahsi geçen hesabın polise ulaşması üzerine Britton, Nisan 2022’de tutuklandı. Tutuklanmasından önce 18 ay içinde 42 köpeği istismar ettiği ve 39’unun öldüğü ortaya çıktı.

Polis, Britton’ın bilgisayarlarına, cep telefonlarına, kameralarına, harici sabit disklerine, aletlerine, silahlarına, seks oyuncaklarına ve köpek gereçlerine el koydu.

Geçen sene tutuklanmasına rağmen ismi gizli tutulan Britton, geçtiğimiz günlerde suçlarını kabul edince kimliği kamuoyuna sunuldu.

İşlediği suçların hiçbirinin sürüngenlere karşı olmadığı iddia eden Britton’ın davası, 13 Aralık’ta tekrar görülecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x