Vücutlarında Normal Zannettikleri Ama Kimselerde Görülmeyen Eşsiz Özelliklerini Paylaşan 15 Kişi

Vücudumuz gizemlerle ve bazen de kendimize has farklılıklarla doludur ama bazı farklılıklar vardır, bunların herkeste olduğunu düşünüp normal biliriz. Hadi bugün hep birlikte bizlerle birileri fark etmeden önce vücutları hakkında normal olduğunu düşündükleri şeyleri paylaşan 15 kişiyi tanıyalım…?

Kaynak: https://www.reddit.com/r/AskReddit/co…

1. “Bunca zaman araba sürerken başka arabaların farlarını hep bulanık görürdüm…meğerse astigmatım varmış.”

2. “Yan yana iki tane küçük dilim var ve bunun normal bir şey olduğunu sanıyordum ta ki ilk defa dişçiye gidince…”

3. “Bazen kalp atışımı duyabiliyorum ve bunu herkeste olan bir durum zannediyordum, meğerse hiç de öyle değilmiş…”

4. “Uzun bir dişçi kontrolünden sonra normalde herkeste 4 tane olan 20’lik dişlerin bende 16 tane olduğunu öğrendim…

5. “Kısa bir süreliğine bile olsa koştuğum zaman nefesim daralıyor ve boğazım ağrıyor ve ben bunca zaman bunun normal olduğunu sanıyordum. Kısa bir doktor kontrolünden sonra aslında astımım olduğunu ve bunun hiç de normal olmadığını öğrendim…”

6. “Ağzımı her açtığım zaman çenem çıtlıyor. Bir gün esnerken bu çıtlama etrafımdakilerin bile duyabileceği bir şiddette oldu ve işte o gün bunun aslında normal bir durum olmadığını öğrenmiş oldum…”

7. “Terlediğim zaman vücudumda kızarıklar veya şişkinlikler olmamasına rağmen her yerimde kaşıntılar başlıyor ve ben uzun bir süre bunun normal bir durum olduğunu sanıyordum…”

8. “Gözlerim hep çok iyi görür diye düşünüyorken bir gün arkadaşımın gözlüğünü denedim ve aslında miyop olduğumu fark ettim…”

9. “Eskiden insanları çok iyi duyamıyordum sonra pandemi başladığında duyu yetim giderek kötüleşti. Meğerse kulaklarımda zaten sorun varmış tek fark artık insanlar maske taktığı için dudaklarını okuyamadığımdan onları hiç anlayamıyormuşum…”

10. “Bunca zaman acıkınca karın ve yemek borumda hissettiğim acılar meğerse acıkmaktan değil, reflüdenmiş…”

11. “Eskiden insanların sıcağa nasıl bu kadar dayanabildiklerini ve terlemekten neden bu kadar şikayet ettiklerini anlayamıyordum sonra öğrendim ki vücudumdaki ter bezlerinde olan bir sorun yüzünden çok az terliyormuşum…”

12. “Rutin bir kontrol için hastaneye gittiğimde göğsümdeki içe çöküklüğün aslında hiç de normal bir şey olmadığın öğrendim…”

13. “Dilim üzerindeki normal olduğunu sandığım pembe ve beyaz lekeleri arkadaşıma gösterdiğimde bana inanmamıştı ve hatta şeker yediğimi ve onu kandırmaya çalıştığımı söylemişti. O gün öğrendim ki bu lekeler hiç normal değilmiş…

14. “Güneşe baktığımda hapşırmaya başlıyorum. Uzun bir süre bunun normal olduğunu düşünüyordum sonra bir gün okulda bunun bir tür kalıtsal alerji olduğunu öğrendim…”

15. “Konuştuğum zaman ve özellikle de gerildiğim zaman kaşlarım çok hareket ediyor ve bazen beni komik durumlara düşürebiliyor. Bunun normal olmadığını bir gün birisiyle tartıştığımda o kişi bana gülmeye başlayınca öğrendim…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x