Beden Eğitimi Öğretmeni, Futbol Okulunda Oğluna Faul Yapan 12 Yaşındaki Öğrencisini Tekme Tokat Dövdü

Konya’nın Ereğli ilçesinde yaz spor okulunda antrenörlük yapan beden eğitimi öğretmeni Halil A., yaz spor okulundaki maçta oğluna faul yapıp düşüren 12 yaşındaki öğrencisini tekme, tokat dövdü. 

O anlar maçın oynandığı halı sahanın güvenlik kamera kayıtlarına yansıdı. 

Sümer Ortaokulu öğrencisi ve okulun futbol takımında oynayan 12 yaşındaki S.E.G, aynı zamanda okulun beden eğitim öğretmeni olan antrenör Halil A.’nın açtığı yaz spor okuluna katıldı.

Sami Efe Güzeller, 2 Eylül Cumartesi günü hala sahada antrenman sonrası yapılan maçta girdiği ikili mücadelede Halil A.’nın oğluna faul yaparak yere düşürdü. Bunun üzerine Halil A., Sami Efe’ye tekme ve tokat saldırdı. O anlar güvenlik kameralarınca kaydedildi.

İşte o görüntüler….

Aldığı darbelerin ardından sahadan ayrılan Sami Efe, durumu babası kaporta ustası Ümit Güzeller’e anlattı. Güvenlik kamera kayıtlarını izleyen baba Güzeller de oğlu Sami Efe için hastaneden sağlık raporu aldıktan sonra Halil A. hakkında Milli Eğitim Müdürlüğü ile polis merkezine şikayette bulundu. Şikayet üzerine İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2 müfettiş görevlendirip soruşturma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x